Nowości

Jakie formy mają leki na kaszel? Leki na kaszel z apteki czy domowe środki? Co lepiej wybrać?

Damskie torby występują dziś w nieograniczonym wyborze, także jeśli chodzi o kolory. Niewątpliwie czynnik ten ma duże znaczenie. Za najbardziej uniwersalne uchodzą czarne torebki, ale ze względu na mnogość innych propozycji szkoda byłoby ograniczać się tylko do nich. Zastanawiasz się, czy dobrym wyborem dla Ciebie będzie torebka czerwona? Sprawdź!

Kolor zbyt odważny? Ależ skąd!

Kolor czerwony przez wiele pań bywa postrzegany jako odważny, ale warto pamiętać, że torebka to nie suknia czy nawet bluzka. Możesz zatem dobrać taki dodatek nawet jeśli niekoniecznie lubisz wyróżniać się z tłumu, tym bardziej że może to być jedyny mocny akcent w Twojej stylizacji —  wszak torba nie musi już kolorystycznie pasować do butów ani żadnego innego elementu outfitu. Będzie to świetne dopełnienie skromnej, stonowanej stylizacji, ale jeśli lubisz poszaleć z wyglądem, nie musisz się ograniczać —  zwłaszcza gdy nie obowiązuje Cię na przykład dress code, nakazujący nosić tylko ciemne kolory.

Poza tym pamiętaj, że czerwona torebka może przybierać różny wygląd. To nie tylko strażacka, wyrazista czerwień i lakierowana powierzchnia. Do wyboru są wszelkie odcienie i różne wykończenia —  jeśli chcesz postawić na stonowany dodatek, możesz wybrać zgaszony odcień czerwieni czy na przykład bordo, a do tego matowe wykończenie zamiast silnego połysku, mocniej zwracającego uwagę i odpowiedniego nie we wszystkich okolicznościach. I wreszcie, wymowa dodatku w dużej mierze zależy od tego, do czego go dobierasz. Biurowa stylizacja z czerwoną torbą nadal będzie elegancka, nawet jeśli wybierzesz kobiecy, rzucający się w oczy model.

Jakie czerwone torebki są w sprzedaży?

Jeśli wybierzesz sklep z odpowiednio szeroką ofertą, czyli najlepiej internetowy, będziesz mogła przebierać wśród nieprzeliczonych wariantów. Popularne i warte uwagi to między innymi:

  • zamszowa (z zamszu naturalnego lub sztucznego) torebka z frędzlami, modnymi już od wielu sezonów.
  • ażurowa shopperka bordo, o umiarkowanej wielkości i z dopinanym długim paskiem,
  • klasyczna skórzana listonoszka z klapką, niewychodząca z mody,
  • elegancka torba z lakierowanej skóry, w odcieniu ciemnej czerwieni.

Czerwona torebka dla każdego

Jak widać, torby takie występują w wielu wariantach, możesz zatem dobrać odpowiedni dla siebie model bez względu na to, czego poszukujesz. Jeśli zaś ten kolor nadal do Ciebie nie przemawia, możesz postawić na torbę, która ma tylko czerwone elementy, np. klapkę. Kiedy zaś cenisz sobie podążanie za trendami, zastanów się na wyborem plecaka —  świetnej alternatywy dla klasycznej torby.