Nowości

Jakie formy mają leki na kaszel? Leki na kaszel z apteki czy domowe środki? Co lepiej wybrać?

Na terenie Polski surowo zakazane jest uprawianie i posiadanie konopi indyjskich nawet na własny użytek. Jedynym wyjątkiem jest sprzedaż marihuany medycznej dostępnej na receptę (wydawanej tylko w określonych przypadkach chorobowych). Sprawdź, dlaczego w kraju można bez obawy o konsekwencje prawne zakupić nasiona zakazanych roślin.

Czym wyróżniają się ziarna marihuany Power Plant?

Warto od razu podkreślić, że owszem, pełnoletni klienci mogą nabyć nasiona konopi, jednak wyłącznie w celach kolekcjonerskich. Podjęcie próby wyhodowania sadzonki jest już obarczone karą pozbawienia wolności do kilku lat. Oczywiście sprzedawca oferujący ziarna marihuany nie ma wpływu na to, co zrobi z nimi właściciel. Trzeba jednak pamiętać, że dla niektórych osób zbieranie takich produktów jest po prostu zwykłym hobby i zależy im na zestawieniu jak najbardziej zróżnicowanych czy unikatowych okazów. Jednym z nich jest bez wątpienia trudnodostępny na rynku  Power Plant . To feminizowana odmiana typu indoor i outdoor zawierająca 100% Sativy. 

Który producent posiada w ofercie nasiona Power Plant?

Oryginalna wersja odmiany pochodzącej z Południowej Afryki jest dostępna wyłącznie w asortymencie marki Dutch Passion. Holenderski bank nasion marihuany działa na rynku od 1987 roku i proponuje klientom najwyższej jakości ziarna (zarówno hodowcom z krajów, gdzie uprawy są dozwolone, jak i kolekcjonerom m.in. w Polsce). Poza legendarnym Power Plant, w ofercie niderlandzkiego producenta można również znaleźć kultową krzyżówkę White Widow, której nie może zabraknąć w domowej kolekcji pasjonatów branży konopnej. 

Czy zakup ziaren konopi jest legalny w Polsce?

W wielu polskich miastach działają stacjonarne punkty, tzw. coffee shopy, prowadzące sprzedaż wyrobów konopnych, w tym nasion marihuany. Klienci mogą także nabyć takie produkty w sklepach internetowych. Mimo ogromnej dostępności wciąż sporo osób obawia się, że tego typu transakcje są nielegalne. Nie jest to prawdą, ponieważ zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii same ziarna nie są uznawane za narkotyki.