Nowości

Co dokładnie oznacza zwrot „dopłacę do szkody”? Ile firma odszkodowawcza dopłaci do szkody?

Projektanci oświetlenia, podobnie do swoich kolegów z innych branż, również starają się dostarczyć klientom oryginalne produkty, które zwrócą ich uwagę i zachęcą do zakupu. Zastanawiasz się nad zmianą żyrandola w salonie lub jadalni? Sprawdź, czy współczesne rozwiązania przypadną Ci do gustu i spełnią Twoje oczekiwania!

Awangardowa forma

Jednym z licznych trendów w projektowaniu oświetlenia jest na pewno skupienie na kształcie. W sklepowym asortymencie można znaleźć wiele modeli, które zdecydowanie wyróżniają się na tle innych. Wszystko za sprawą ciekawego i efektownego wyglądu. Aktualnie popularnością cieszą się na przykład kuliste klosze osadzone po kilka sztuk na metalicznych rurkach czy proste, liniowe konstrukcje, wymagające dodatkowego mocowania w suficie. Taką lampę na pewno dobrze jest odpowiednio wyeksponować, by nie tylko oświetlała wnętrze, ale także pięknie się prezentowała. 

Jeden produkt, wiele możliwości

W sklepach z oświetleniem dostępnych jest zazwyczaj bardzo dużo nowoczesnych modeli lamp, co może powodować problemy z podjęciem decyzji. Podczas zakupów warto skonsultować swój wybór ze specjalistą, który podpowie, czy taki produkt sprawdzi się w jadalni lub salonie, gdzie na przykład przyjmuje się gości. Nowoczesne wiszące lampy nad stół spełniają kilka funkcji, dlatego należy je dobrać przede wszystkim do wielkości pomieszczenia i docelowego usytuowania. W taki sposób można doświetlić najważniejsze miejsce, a dodatkowo zapewnić komfort domownikom. 

Codzienne wsparcie i troska

Dzięki nowym technologiom i innowacyjnym rozwiązaniom lampy są trwalsze, ponadczasowe i bardziej ekologiczne. Sprawia to, że dłużej służą domownikom, pobierają mniej energii, a ich produkcja ogranicza wytwarzanie szkodliwych dla środowiska związków. To propozycje dla osób dbających o siebie, bliskich i naturę.