Nowości

Sprzątanie mieszkań w Poznaniu – do kogo kierowana jest ta oferta? Sprzątanie mieszkań w Poznaniu – jakie usługi obejmuje?

Przygotowujesz się do żniw? Potrzebujesz dobrego pługa! Dowiedz się, jak wybrać odpowiednią maszynę i gdzie kupić ją w korzystnej cenie. Zadbaj o wyposażenie swojego gospodarstwa rolnego i ciesz się udanymi plonami.

Pług zagonowy

Rolnicy często zamawiają pługi, które pozwalają spulchnić, skruszyć i odwrócić glebę, co jest niezbędne do jej użyźnienia i przygotowania się do następnego zasiewu. Dużym zainteresowaniem cieszą się modele zagonowe. Ich działanie polega na odrzucaniu ziemi na prawą stronę. Sklep rolniczy oferuje tego typu maszyny wyposażone w:

  • elementy robocze wykonane z hartowanej stali borowej, która jest odporna na ścieranie i sprawdza się przez długi czas intensywnego użytkowania,
  • gumowe koło i pełne odkładnice,
  • hydrauliczne ustawienie szerokości orki i wysokości kółka, co pozwala rolnikowi dostosować parametry bez wysiadania z ciągnika,
  • piętki na każdym korpusie.

Pług można dostosować do swoich potrzeb. Klienci mają do wyboru różne warianty wyposażenia. Sprzedawca proponuje też kilka form finansowania, w tym leasing, dzięki któremu rolnik nie musi wpłacać całej kwoty za zakup maszyny od razu. Pracownicy sklepu chętnie pomagają w doborze odpowiedniego zestawu akcesoriów.

Części do maszyn i chemia dla rolników

Co jeszcze można zamówić w katalogu wyposażenia rolniczego? Szczególną kategorią produktów są części do maszyn. Często kupuje się lemiesze, złączki, uchwyty ścinacza i płozy. Ciekawą propozycję stanowią mobilne zbiorniki na paliwo. Do czyszczenia maszyn natomiast przydają się odkurzacz z filtrem wodnym, myjka ciśnieniowa oraz preparaty chemiczne, takie jak płyny do mycia szyb i środki do usuwania kamienia. Należy stosować je zgodnie ze wskazaniami producenta widocznymi na opakowaniu.

Internetowy sklep rolniczy

Jak widzisz, w internetowym sklepie dla rolników można zamówić bardzo wiele różnych produktów. Zainwestuj w nowocześnie wyposażony pług, a szybciej przygotujesz ziemię do żniw. Zamawiaj solidne części do maszyn rolniczych i zadbaj o ich czystość poprzez wykorzystywanie profesjonalnych preparatów chemicznych.